Рослинництво

Рослинництво основний напрямок діяльності ГК «МЕТАГРО». До складу групи компаній входить: «Дубенська аграрна компанія», «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ», «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ГОЩА-МІЛК». Земельний банк групи складає 7500 га., який розташований у рівненській області, що вирощує зернові та масляні культури. Цей регіон України в кліматичному відношенні є максимально сприятливими для вирощування даних сільськогосподарських культур та дозволяє компанії отримувати хороші урожаї. Наші чорноземи дуже добре підходять для вирощування кукурудзи (тис. га), озимої пшениці (2 тис.), сої (800 га), гороху (150 га), ярого ячменя (150 га), ріпаку(1,3 тис. га).

Також ми робимо велику ставку на озиму пшеницю, оскільки це вигідна культура в сівозміні.

Наша група не тільки вирощує хороші урожаї, а й успішно зберігає їх. Сумарна потужність належних компанії елеваторів, розташованих у Рівненській області, дає змогу одночасно зберігати тони зернових культур.

В рамках довгострокової стратегії наша компанія покладає великі зусилля на програму оздоровлення ґрунтів, впровадження нових агрономічних технологій. Ми застосовуємо поверхневу обробку ґрунту, поєднуючи кілька технологічних операцій за один прохід агрегату. Важливим елементом вирощування земельних культур є підбір високоякісних сортів культури, стійких проти шкідників, а також рослини місцевої флори, які небажані в угіддях, посівах, насадженнях культурних рослин, які конкурують з земельними культурами за світло, воду, поживні речовини.

Наша група компаній використовує новітні розробки в області системи менеджменту якості. В наслідок чого, вироблена продукція не тільки відповідає всім українських і світовим стандартам якості, але і випереджає їх.

На полях використовується сучасні технології вирощування зернових та масляних культур. В основу вибору марок техніки лежить багатолітній досвіт експлуатації. В результаті цього, вся техніка забезпечує максимум ефективності при посіві зернових і масляних культур.

Основна задача нашої групи – це виготовлення високоякісної продукції, яка задовольняє наші очікування і в результаті ваші.