Тваринництво

Тваринництво - важливий напрямок діяльності ГК «МЕТАГРО». До складу групи компаній входить: «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ», «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ГОЩА-МІЛК».

Основні види діяльності нашої компанії є утримання великої рогатої худоби та птахівництво. Наші ферми, які розташовані у рівненській області, налічують 600 голів ВРХ та 70 000 голів птиці.

Важливим напрямком є молочне тваринництво. Станом на сьогодні нараховується 262 фуражні корови породи Голштин в тому числі 222 дійні. Загальна кількість поголів’я становить  587 голів. Наразі наша ферма виробляє приблизно 7 тонн високоякісного молока екстра класу за день.

Компанія створила ідеальні умови для утримання ВРХ, встановлено сучасне обладнання для оптимізації умов утримання тварин, підвищення їх продуктивності та покращення якості молока. Процес доїння корів автоматизовано обладнанням німецького виробника DeLaval. Значна увага приділяється селекційній роботі і вирощуванню високопродуктивного молодняку.

Все управління стадом, контроль здоров’я та продуктивності  відбувається автоматично за допомогою програми DeLaval DelPro.

Відтворення, биками Голштин канадської селекції, топ 60 кращих биків світу.

Тваринництво є найбільш затратне й енергомістке виробництво. Воно дає не тільки молоко і м’ясо в натуральному вигляді, але і забезпечує сировиною інші компанії, які перероблюють продукцію з подальшою реалізацією в торгових сітках.

В ТОВ «ГОЩА-МІЛК» однією з ключових галузей є птахівництво, а саме вирощування курей бройлера двох кросів РОСС-308, та КОББ-500 до 300тис/голів на рік. Головне у вирощуванні м’ясних курчат бройлерів - це забезпечення їх швидкого росту і отримання за 40 – 45 днів тушок високої якості з мінімальними витратами комбікормів на одиницю приросту. Цього було досягнено за рахунок:

  • високоякісного гранульованого комбікорму, який виготовляється на сучасному обладнанні власному кормоцеху
  • забезпеченням в продовж всього періоду вирощування оптимального мікроклімату у пташниках,
  • використанням автоматизованого сучасного  обладнання,
  • придбанням якісного молодняка відповідних кросів,
  • дотримання всіх ветеринарно – санітарних норм, схем вакцино-профілактики, та завдяки відповідальному обслуговуючому персоналу .

Птахівництво є однією з найбільш скоростиглих галузей тваринництва в ТОВ «ГОЩА – МІЛК», що забезпечує швидкий оборот вкладених коштів та динамічний її розвиток завдяки диверсифікованому типу виробництва продукції, що дозволяє постійно розвиватися та будувати нові цілі.

Тваринництво крім того, що продукує основні продукти такі, як м'ясо та молоко, також забезпечує компанію органічними добривами, що дуже важливо для нас.